TerapiaKobieta.pl


TerapiaKobieta.pl - Przymusowe leczenie alkoholizmu dla kobiet

Nazwa Firmy: TerapiaKobieta.pl
Domena: http://terapiakobieta.pl/
Telefon 533 221 555
Adres Spławie 48
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-312

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Alkoholizm jest w Polsce ogromnym problemem. Gdy mówi się o tym nałogu, zwykle omawia się go w kontekście mężczyzn, ale na chorobę alkoholową cierpi też ogromna liczba kobiet. Panie często lepiej się maskują, jednocześnie jednak dla nich nałóg ten jest jeszcze większym zagrożeniem niż dla mężczyzn, zarówno jeśli chodzi o zdrowie fizyczne, jak i psychiczne. Jak można pomóc uzależnionej krewnej, żonie czy przyjaciółce?

Gdy uzależniona chce podjąć terapię, sprawa jest ułatwiona, wystarczy tylko bowiem skontaktować się z dobrym ośrodkiem. Często jednak osoby uzależnione nie przyznają się do swego problemu. Jeśli sytuacja jest bardzo zła, można zastosować przymusowe leczenie alkoholizmu dla kobiet oferowane przez ośrodek Agnus. Daje to dobre skutki, gdyż placówka ta ma duże doświadczenie w wyciąganiu kobiet z alkoholizmu i innych nałogów.

Data dodania: 02-03-2018

Opinie o firmie TerapiaKobieta.pl


Dnia 2019-05-22 13:58:11 rorsiul napisał:
Muszę przyznać, że problem alkoholizmu dotyka w równym stopniu kobiet, jak i mężczyzn. Tylko kobiety potrafią się lepiej maskować. Dlatego dobrze jest się udać na leczenie do takiego ośrodka, jak ten w Poznaniu, który specjalizuje się w pomocy uzależnionym kobietom.
Ocena: 5

Firmy w okolicy