Feltiness.pl


Pantofle filcowe - sklep.feltiness.pl

Nazwa Firmy: Feltiness.pl
Domena: https://sklep.feltiness.pl/
Telefon 61 623 25 15
Adres Szamarzewskiego 1
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-514

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Filc to bardzo wdzięczny materiał, z którego można stworzyć naprawdę fajne ozdoby i dekoracje, a nawet obuwie domowe! Jeśli do tej pory filc nie kojarzył Ci się najlepiej to czas to zmienić. Odwiedź stronę internetową sklep.feltiness.pl i sprawdź, jakie cuda znajdziesz w ich ofercie. Większość z nich wykonana jest właśnie z filcu! Nawet jeśli trudno w to uwierzyć, to jest to najszczersza prawda. Z filcu można tworzyć piękne dywany, poduszki, pufy, maty łazienkowe, a nawet papcie i pantofle filcowe.
Marka Feltiness.pl specjalizuje się w wyrobach filcowych. W ich ofercie znajdziesz różnego rodzaju ozdoby i dekoracje, które ożywią każde wnętrze oraz elementy garderoby takie jak papcie domowe, czapki, kapelusze i szaliki. Wszystkie ich produkty wykonane są w stu procentach z naturalnych tkanin oraz naturalnych barwników, bez wykorzystania sztucznych substancji i materiałów. Dlatego korzystanie z ich produktów jest w pełni bezpieczne, nawet dla alergików.
Sprawdź ich ofertę i wybierz filcowe produkty idealne dla Ciebie. Możesz wybierać w wielu różnych elementach garderoby i dekoracyjnych, w różnych kolorach i wzorach.

Data dodania: 24-10-2017

Opinie o firmie Feltiness.pl


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w okolicy