Ebordi s.c.


https://ebordi.pl/ | transparentna taśma

Nazwa Firmy: Ebordi s.c.
Domena: https://ebordi.pl/
Telefon 666 232 457
Adres Poznańska 3
Miejscowość Gądki
Kod pocztowy 62-023

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Materiałem powszechnie wykorzystywanym do zabezpieczania przesyłek pocztowych i paczek w opakowaniach kartonowych są różne rodzaje taśm klejących, tzw. taśm pakowych. Doskonałym przykładem takiego produktu jest akrylowa taśma transparentna produkowana przez poznańską firmę EBORDI.

Firma zajmuje się produkcją wielu rodzajów taśm klejących, jedno- i dwustronnych, znajdujących szereg różnych zastosowań w wielu branżach. Firma dysponuje także bogatym asortymentem innych materiałów pakowych, w tym opakowań kartonowych, folii bąbelkowych i folii stretch, a także metalowych dyspenserów do folii stretch, dzięki którym zabezpieczanie towaru na paletach staje się znacznie łatwiejsze. Co warte podkreślenia, prócz klasycznych taśm pakowych, firma produkuje również wiele rodzajów wytrzymałych taśm specjalistycznych, w tym taśm metalizowanych, ostrzegawczych, izolacyjnych czy naprawczych.

Data dodania: 29-09-2017

Opinie o firmie Ebordi s.c.


Dnia 2018-08-08 10:01:20 intesende napisał:
Taśmy klejące od Ebordi to po prostu wysokiej jakości produkty - znakomicie sprawdzają się w zależności od rodzaju ich zastosowania.
Ocena: 3

Firmy w okolicy