AMK2 Architekt Monika Kantor-Kiliś


AMK2 Architekt Monika Kantor-Kiliś - Lekcje rysunku Cieszyn

Nazwa Firmy: AMK2 Architekt Monika Kantor-Kiliś
Domena: http://www.amk2.pl/
Telefon 502-586-747
Adres Olchowa 15
Miejscowość Cieszyn
Kod pocztowy 43-400

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Jeżeli chcesz dobrze przygotować się do egzaminów wstępnych, które czekają na Ciebie, jeśli chcesz zdawać na architekturę, to pamiętaj przede wszystkim o rysunku. Na wielu uczelniach to on bowiem stanowi podstawę do przyjęcia kandydatów, bo jest praktyczną umiejętnością wymaganą w tym zawodzie. Jeśli zapiszesz się na lekcje rysunku w Cieszynie, to Twoje szanse na studiowane znacząco wzrosną, a Ty poczujesz się pewniej już podczas składania dokumentów.

Aby dowiedzieć się czegoś więcej o kursie, na który możesz się zapisać, wejdź na stronę amk2.pl. Działa tam doświadczony architekt, który podpowie Ci, w jaki sposób przygotować się do egzaminów i nauczy Cię rysunku - nie tylko podstaw, ale też bardziej zaawansowanych technik, które zrobią wrażenie na komisji rekrutacyjnej.  Postaw na swoją przyszłość już teraz i zacznij się doszkalać.

Data dodania: 07-08-2018

Opinie o firmie AMK2 Architekt Monika Kantor-Kiliś


Dnia 2019-06-06 11:27:41 andadi napisał:
Pani architekt z biura AMK2 to świetny fachowiec - podchodzi do sprawy profesjonalnie. Jej aranżacja mojego apartamentu trafiła w mój gust. Kawał dobrej roboty! :)
Ocena: 3

Firmy w okolicy