Detoks Alkoholowy


Detoks poznań

Nazwa Firmy: Detoks Alkoholowy
Domena: https://detoksalkoholowy.pl
Telefon 533 221 555
Adres Spławie 48
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61--31

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Jeśli odstawiasz alkohol po długim okresie jego regularnego spożywania, musisz się liczyć ze skutkami ubocznymi zatrucia organizmu alkoholem. Jeśli nałogowo spożywałeś alkohol to zerwanie z tym nawykiem niestety nie będzie łatwe. Dlatego warto zgłosić się na profesjonalny detoks do specjalistów, którzy pomogą Ci przebrnąć przez ten trudny proces.
W Prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień AGNUS zostanie udzielona Ci fachowa pomoc w procesie odstawiania alkoholu i odtruwania organizmu. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu oraz indywidualnemu dobieraniu terapii do potrzeb pacjenta detoks przeprowadzony w ich klinice będzie o wiele prostszy i skuteczniejszy. Odwiedź ich stronę detoksalkoholowy.pl i dowiedz się więcej na temat tego, czego możesz spodziewać się po odstawieniu alkoholu i jak sobie radzić z tymi skutkami.
Nie poddawaj się i zacznij walkę z nałogiem jak najszybciej. Umów się u nich na alkoholowy detoks w Poznaniu. Z ich pomocą dasz sobie radę i znajdziesz motywację do walki.

Data dodania: 22-10-2017

Opinie o firmie Detoks Alkoholowy


Dnia 2018-04-19 11:36:14 Igor Makowski napisał:
Na detoksie musisz walczyć nie tylko z nałogiem ale także ze swoim umysłem by wyprzeć uzależnienie.
Ocena: 5

Firmy w okolicy